Nápis.png

Kalendář akcí


- Červené akce = společné
- Zelené akce = Rota Havířov
- Žluté akce = Rota Brno
 

Záznamy proběhlých akcí

Battlefield
Rota Havířov, Rota Brno
Čas: 8:00 - 16:00
Areál: Raketová základna TTM
Zúčastnili se: H. Kubík, T. Kaufman, H. Pinkava, A.-M. Nekolná, L. Kiedroň

Informace o akci v článku

SETKÁNÍ ROT: CQB trénink
Rota Havířov, Rota Brno
Čas: 8:00 - 16:00
Areál: Polanka nad Odrou
Zúčastnili se: H. Kubík, D. Staniček, T. Kaufman, A.-M. Nekolná, L. Kiedroň, R. Holý, V. Růžička

Informace o akci v článku

Víkendovka v Brně
Rota Havířov, Rota Brno
Čas: 18:00 - 17:00 (poslední den)
Areál: Bungr Brno, Raketová základna Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík, A.-M. Nekolná, L. Kiedroň, R. Holý, V. Růžička

Informace o akci v článku

Casus Belli
Rota Havířov
Čas: 08:30 - 15:00
Areál: Raketová základna TTM (les + CQB)
Zúčastnili se: R. Holý


Informace o akci v článku

Víkendovka
Rota Havířov, Rota Brno
Čas: 7:00 - 13:00 (poslední den)
Areál: Věznice Jakubčovice nad Odrou, Zámeček Polanka nad Odrou
Zúčastnili se: H. Kubík, T. Kaufman, D. Plinta, L. Kiedroň, A.-M. Nekolná


Informace o akci v článku

Akcička Polanka nad Odrou
Rota Havířov
Čas: 8:30- 15:30
Areál: Zámeček Polanka nad Odrou
Zůčastnili se: D. Staniček, H. Pinkava, D. Plinta, L. Kiedroň, V. Růžička


Informace o akci v článku

Trenal
Rota Havířov
Čas: 8:00 - 15:00
Areál: Lavičky Havířov
Zúčastnili se: D. Plinta, L. Kiedroň, M. Žucha, H. Šrámek

Informace o akci v článku
Multitask game
Rota Brno
Čas: 8:30 - 16:00
Areál: Raketová základna Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík, H. Brabenec

Informace o akci v článku
SETKÁNÍ ROT:
Dvoudenka na Leskovci

Rota Havířov, Rota Brno
Čas: 8:30 - 17:00 (druhý den)
Areál: Raketová základna 4BFOR
Zúčastnili se: H. Kubík, D. Staniček, T. Kaufman, D. Plinta, L. Kiedroň, A.-M. Nekolná, M. Žucha


Informace o akci v článku

Velikonoční airsoft
Rota Havířov, Rota Brno
Čas: 9:00 - 16:00
Účastnili se: H. Kubík, D. Plinta, L. Kiedroň, A.-M. Nekolná
Areál: Bystřice nad Olší

Informace o akci v článku
Minometná palba
Rota Brno
Čas: 9:00 - 16:00
Účastnili se: H. Kubík, A.-M. Nekolná, V. Žiška
Areál: Raketová základna Ketkovice

Informace o akci v článku
CQB trenal
Rota Havířov, Rota Brno
Čas: 9:00 - 16:00
Účastnili se: H. Kubík, D. Staniček, T. Kaufman, O. Ševčík, L. Kiedroň, A.-M. Nekolná, M. Žucha
Areál: Polanka nad Odrou


Informace o akci v článku

Multitask game
Rota Brno
Čas: 9:00 - 16:00
Účastnili se: H. Kubík, V. Žiška
Areál: Raketová základna Ketkovice

Informace o akci v článku
CQB Tišnov
Rota Brno
Čas: 9:00 - 16:00
Účastnili se: H. Kubík, V. Žiška
Areál: Červený mlýn Tišnov

Informace o akci v článku
Izraelská krize
Rota Brno
Čas: 8:30 - 15:00
Účastnili se: H. Kubík, A.-M. Nekolná, H. Brabenec, V. Žiška
Areál: Raketová základna Ketkovice


Informace o akci v článku
 
CQB trenal
Čas: 9:00 - 14:00
Účastnili se: H. Kubík, D. Staniček, T. Kaufman, D. Plinta, H. Šrámek, A.-M. Nekolná
Areál: Polanka nad Odrou
Oblast: Havířov, Brno


Informace o akci v článku
 
Silvestr shot
Čas: 8:30 - 17:00
Účastnili se: H. Kubík, D. Staniček, H. Pinkava, O. Ševčík, D. Plinta, M. Žucha, L. Kiedroň, H. Brabenec, A.-M. Nekolná
Areál: Raketová základna Ketkovice
Oblast: Brno, Havířov


Informace o akci v článku

Týmový sraz
Čas: 21:30 - 2:00 (další den)
Účastnili se: H. Kubík, D. Staniček, T. Kaufman, O. Ševčík, M. Ševčík, A.-M. Nekolná
Areál: Klubovna
Oblast: Havířov


Informace o akci v článku

Black gold
Čas: 8:30 - 15:00
Účastnili se: H. Kubík, H. Brabenec
Areál: Raketová základna Ketkovice (CQB + les)
Oblast: Brno


Informace o akci v článku

Guardian:3
Čas: 8:30 - 17:00
Účastnili se: H. Kubík, D. Staniček, M. Ševčík, D. Plinta
Areál: Raketová základna 4BFOR (les a CQB)
Oblast: Havířov


Informace o akci v článku

Airsoft Ketkovice
Čas: 8:30 - 15:00
Účastnili se: H. Kubík, H. Brabenec
Areál: Raketová základna Ketkovice (CQB + les)
Oblast: Brno


Informace o akci v článku
 
Valkyrie conquest I
Čas: 8:30 - 15:00
Účastnili se: H. Kubík, D. Plinta, R. Holý
Areál: Raketová základna TTM (les + CQB)
Oblast: Havířov


Informace o akci v článku
 
Dark Playground 3 / Noční Polanka
Čas: 20:00 - 03:30
Účastnili se: D. Staniček, D. Plinta, H. Šrámek, M. Žucha, M. Benada
Areál: Polanka (CQB)


Informace o akci v článku
 
AS Fight 5 (Brno)
Čas: 9:30 - 14:30
Účastnili se: H. Kubík, L. Kaluža, H. Brabenec
Areál: Kopce Hoštěnice (les)
​Oblast​: Brno


Informace o akci v článku
 
Casus Belli
Čas: 8:30 - 15:00
Účastnili se: D. Staniček, M. Ševčík, D. Plinta, M. Žucha, E. Rayo, W. Rayo
Areál: Raketová základna TTM (les + CQB)


Informace o akci v článku
 
Nový place - Polanka nad Odrou
Čas: 12:30 - 19:00?
Účastnili se: H. Kubík, T. Kaufman, H. Pinkava, D. Plinta, H. Šrámek, T. Babica
Areál: Zámeček Polanka nad Odrou (CQB)



Informace o akci v článku
 
Krizové tažení SHADOWS
Čas: 9:00 - 17:00
Účastnili se: H. Kubík, D. Staniček, T. Kaufman, H. Pinkava, D. Plinta, H. Kladiva, H. Šrámek, L. Kiedroň, R. Holý, A.-M. Nekolná, R. Vozihnojová
Areál: Bystřice - bývalý tábor (les + CQB)


Informace o akci v článku
 
Survival: Krizové tažení
Čas: 8:30 - 23:59
Účastnili se: H. Kubík, D. Staniček, H. Pinkava, D. Plinta, H. Šrámek, L. Kiedroň, A.-M. Nekolná, R. Vozihnojová
Areál: okolí Bystřice


Informace o akci v článku
 
Casus Belli: Baresiko
Čas: 8:30 - 16:00
Účastnili se: H. Kubík, D. Plinta, M. Žucha, R. Holý, E. Rayo
Areál: Raketová základna TTM (les + CQB)


Informace o akci v článku
 
Bohuslavice pískovna
Čas: 8:00 - 15:00
Účastnili se: D. Staniček, O. Ševčík, M. Ševčík, R. Holý, M. Benada
Areál: Bohuslavice pískovna (les)


Informace o akci v článku
 
Lavičky
Čas: 11:00 - 17:00
Účastnili se: D. Staniček, O. Ševčík, M. Ševčík, D. Plinta, H. Šrámek, P. Krajč
Areál: Havířov, Šumbark, lavičky (les)


Informace o akci v článku
 
Casus Belli: Magnuliss
Čas: 8:30 - 16:00
Účastnili se: H. Kubík, T. Kaufman, H. Pinkava, O. Ševčík, M. Ševčík, H. Kladiva, D. Plinta, L. Kiedroň, M. Žucha
Areál: Raketová základna TTM (les + CQB)


Informace o akci v článku
 

​!!! POZOR ZMĚNA !!!
​Odteď dále bude datum konání akce vlevo nahoře, místo původního datumu vypsání. Původní způsob byl vyhodnocen jako matoucí. Staré výpisy zůstanou netknuty, změna se týká nových zápisů.
Soft v Havru
Datum: 11. 6. 2017
Čas: 9:00 - 16:00
Účastnili se: H. Kubík, D. Staniček, O. Ševčík, M. Ševčík, B. Patloch, D. Plinta
Areál: Havířov, Šumbark, lavičky (les)


Informace o akci v článku
 
Operace Kopretina
Datum: 27. - 28. 5. 2017
Čas: 10:00 - 13:00 (další den)
Účastnili se: H. Kubík, M. Ševčík, D. Plinta
Areál: Les Holotovec (les)

Informace o akci v článku
 
Nový areál - Pila Skalice
Datum: 7. 5. 2017
Čas: 9:30 - 16:00
Účastnili se: H. Kubík, D. Staniček, H. Pinkava, M. Ševčík
Areál: Pila Skalice (CQB)


Informace o akci v článku
 
Guardian:3
Datum: 9. 4. 2017
Čas: 8:30 - 16:00
Účastnili se: H. Kubík, T. Kaufman
Areál: Raketová základna 4BFOR (les + CQB)


Informace o akci v článku
 
Guardian:9
Datum: 8. 4. 2017
Čas: 8:30 - 16:00
Zúčastnili se: H. Kubík, T. Kaufman, O. Ševčík, M. Ševčík, P. Krajč
Areál: Raketová základna 4BFOR (les + CQB)


Informace o akci v článku
 
Bungry na Šumbarku


Datum: 19. 2. 2017
Čas: 9:00 - 12:00
Účastnili se: O. Ševčík, M. Ševčík, L. Kiedroň, M. Žucha,
Areál:Lavičky (les)

Informace o akci v článku


 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one