Nápis.png

Kalendář akcí

 

Záznamy proběhlých akcí

 
CQB Karviná
Rota Brno
Čas: 08:30 - 15:30
Areál: CQB Karviná
Zúčastnili se: H. Kubík, T. Dobrovodský, D. Podrazil

Informace o akci v článku

 
Trénink CQB
Rota Brno
Čas: 09:00 - 16:30
Areál: Brno
Zúčastnili se: H. Kubík, T. Dobrovodský, D. Podrazil, P. Holba

Informace o akci v článku

 
Příprava CQB trenalu
Rota Brno
Čas: 4h
Areál: Veselí nad Moravou
Zúčastnili se: H. Kubík, T. Dobrovodský

Informace o akci v článku

 
Veselí nad Moravou
Rota Brno
Čas: 08:30 - 15:30
Areál: Veselí nad Moravou
Zúčastnili se: H. Kubík, T. Dobrovodský, D. Podrazil, P. Holba, D. Staněk, M. Kružík

Informace o akci v článku

 
Casus Belli
Rota Havířov, Rota Brno
Čas: 08:30 - 17:30
Areál: Raketová základna TTM
Zúčastnili se: H. Kubík, T. Dobrovodský, D. Podrazil, P. Holba, A. Koláčný, H. Waniek, D. Pastor, V. Tomčová

Informace o akci v článku

 
Black Hawk Down
Rota Havířov, Rota Brno
Čas: 08:30 - 15:30
Areál: Raketová základna Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík, V. Tomášek, T. Dobrovodský, D. Podrazil, D. Staněk

Informace o akci v článku

 
Guardian:9
Rota Havířov, Rota Brno
Čas: 08:30 - 17:30
Areál: Raketová základna 4BFOR
Zúčastnili se: H. Kubík, H. Pinkava, T. Kaufman, J. Koběrský, T. Dobrovodský, D. Podrazil, P. Holba, D. Pastor

Informace o akci v článku

 
Battlefield 5
Rota Havířov, Rota Brno
Čas: 08:30 - 15:30
Areál: Raketová základna TTM
Zúčastnili se: H. Kubík, H. Pinkava, T. Dobrovodský, H. Waniek

Informace o akci v článku

 
Valkyria Conquest
Rota Havířov, Rota Brno, Rota Praha
Čas: 08:30 - 15:30
Areál: Raketová základna TTM
Zúčastnili se: H. Kubík, D. Staniček, H. Pinkava, T. Kaufman, T. Dobrovodský

Informace o akci v článku

 
Bullet hry 12/2021
Rota Praha
Čas: 09:00 - 13:00
Areál: Bullet Farm Klecany
Zúčastnili se: D. Staniček

Informace o akci v článku

 
Přátelské utkání Hořalka
Rota Havířov, Rota Brno, Rota Praha
Čas: 09:00 - 17:00
Areál: Hořalka Přestavlky u Čerčan
Zúčastnili se: H. Kubík, D. Staniček, T. Kaufman, T. Dobrovodský

Informace o akci v článku

 
Ketkovice
Rota Brno
Čas: 09:00 - 15:00
Areál: Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík, T. Dobrovodský, D. Staněk, D. Podrazil, P. Holba

Informace o akci v článku

 
Bullet hry 10/2021
Rota Praha
Čas: 08:00 - 17:00
Areál: Bullet Farm Klecany
Zúčastnili se: D. Staniček

Informace o akci v článku

 
Airsoft Redhill
Rota Brno
Čas: 14:00 - 17:00
Areál: Raketová základna Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík, T. Dobrovodský, D. Staněk, D. Podrazil, P. Holba, D. Jorka, A. Cimbalník

Informace o akci v článku

 
3 + 1 Ketkovice
Rota Havířov, Rota Brno
Čas: 9:00 - 15:30
Areál: Raketová základna Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík, H. Pinkava, D. Staněk

Informace o akci v článku

 
 
Trénink Cvrčovice
Rota Praha
Čas: 13:00 - 17:00
Areál: Cvrčovice
Zúčastnili se: D. Staniček, R. Vozihnojová, F. Tomek

Informace o akci v článku

 
Trénink Chvatěruby
Rota Praha
Čas: 14:00 - 17:00
Areál: Chvatěruby
Zúčastnili se: D. Staniček, F. Tomek

Informace o akci v článku

 
Bitva Red Hill Brno
Rota Brno
Čas: 14:00 - 19:00
Areál: Red Hill Park
Zúčastnili se: H. Kubík, T. Dobrovodský

Informace o akci v článku

 
Grilovačka
Rota Brno
Čas: 17:15 - 21:00
Areál: U Hejta
Zúčastnili se: H. Kubík, A.-M. Kubíková, T. Dobrovodský, D. Podrazil

Informace o akci v článku

 
Bitva Soběšice
Rota Brno
Čas: 9:00 - 13:30
Areál: Pallso Soběšice
Zúčastnili se: H. Kubík, T. Dobrovodský, P. Holba, D. Podrazil

Informace o akci v článku

 
Ketkovice
Rota Brno
Čas: 9:00 - 16:00
Areál: Raketová základna Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík, D. Šindelka, L. Novotný, T. Dobrovodský, M. Kellner

Informace o akci v článku

 
 
Fight 3
Rota Brno
Čas: 9:00 - 15:00
Areál: VZA Bunkr
Zúčastnili se: H. Kubík, T. Dobrovodský, D. Staněk

Informace o akci v článku

 
 
Operace Warzone 2020
Rota Brno, Rota Havířov, Rota Praha
Čas: 9:00 - 9:00 (poslední den)
Areál: Raketová základna Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík, D. Staniček, H. Pinkava, T. Kaufman, A.-M. Kubíková, D. Plinta, Libor Kiedroň, R. Vozihnojová, J. Koběrský, V. Tomášek

Informace o akci v článku

 
Dvoudenka
Rota Brno, Rota Havířov, Rota Praha
Čas: 21:00 - 13:00 (poslední den)
Areál: Raketová základna Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík, D. Staniček, H. Pinkava, A.-M. Kubíková, D. Plinta, R. Vozihnojová, V. Tomášek

Informace o akci v článku

 
 
Dvoudenka
Rota Brno, Rota Havířov
Čas: 9:00 - 16:00 (Další den)
Areál: Raketová základna Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík, T. Kaufman, A.-M. Kubíková, D. Plinta, J. Koběrský, V. Tomášek, R. Kališ, M. Havelka

Informace o akci v článku

 
Bullet hry 3
Rota Praha
Čas: 9:00 - 13:30
Areál: Bullet Farm Klecany
Zúčastnili se: D. Staniček

Informace o akci v článku

 
Trénink Zlonice
Rota Praha
Čas: 14:00 - 16:30
Areál: Zlonice
Zúčastnili se: D. Staniček, R. Vozihnojová

Informace o akci v článku

 
Dvoudenka - trenal
Rota Brno, Rota Havířov, Rota Praha
Čas: 14:00 - 16:00 (Další den)
Areál: Raketová základna Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík, D. Staníček, H. Pinkava, A.-M. Kubíková, V. Woznička, V. Tomášek

Informace o akci v článku

 
 
Trénink Zlonice
Rota Praha
Čas: 16:00 - 20:00
Areál: Zlonice
Zúčastnili se: D. Staniček, R. Vozihnojová

Informace o akci v článku

 
Konečně akce!
Rota Brno, Rota Havířov
Čas: 17:00 - 21:00
Areál: Krmelín
Zúčastnili se: H. Kubík, H. Pinkava, A.-M. Kubíková, A, Chyba, O. Zdráhal

Informace o akci v článku

 
Objevení Campu Wikthoria
Rota Praha
Čas: 18:00 - 21:00
Areál: Lesy v okolí Campu Wikthoria (Přestavlky)
Zúčastnili se: D. Staniček, R. Vozihnojová

Informace o akci v článku

 
Minometná palba
Rota Brno, Rota Havířov
Čas: 9:00 - 16:00
Areál: Raketová základna Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík, H. Pinkava

Informace o akci v článku

 
Nový place - Red Hill park
Rota Brno
Čas: 9:00 - 16:00
Areál: Red Hill Park Brno
Zúčastnili se: H. Kubík

Informace o akci v článku

 
 
Teambuilding
Celý tým
Čas: 20:00 - 16:00 (poslední den)
Areál: Hejtovic Doupě (Brno)
Zúčastnili se: H. Kubík, D. Staniček, H. Pinkava, T. Kaufman, A.-M. Kubíková, L. Kiedroň

Informace o akci v článku

 
Ketkovice
Rota Brno
Čas: 9:00 - 16:00
Areál: Raketová základna Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík

Informace o akci v článku

 
 
Oil Nations - 10
Rota Havířov
Čas: 8:30 - 16:00
Areál: Raketová základna 4BFOR
Zúčastnili se: H. Pinkava, T. Kaufman, L. Kiedroň, A. Chyba, J. Koběrský

Informace o akci v článku

 
Svitavy - pískovna
Rota Brno
Čas: 9:30 - 14:30
Areál: Soběšice
Zúčastnili se: H. Kubík, H. Ondráček

Informace o akci v článku

 
Soběšice - střílečka
Rota Brno
Čas: 9:30 - 13:30
Areál: Soběšice
Zúčastnili se: H. Kubík

Informace o akci v článku

 
Soběšice - střílečka
Rota Brno
Čas: 9:30 - 13:00
Areál: Soběšice
Zúčastnili se: H. Kubík

Informace o akci v článku

 
Partner našeho týmu:
Anareus

Anareus

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one