Nápis.png

Kalendář akcí

KALENDÁŘ NEFUNGUJE, PROTOŽE JEJ GOOGLE POKAZIL. Měl by ale jet přes https://calendar.google.com
 

Záznamy proběhlých akcí

 
Dvoudenka
Rota Brno, Rota Havířov, Rota Praha
Čas: 21:00 - 13:00 (poslední den)
Areál: Raketová základna Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík, D. Staniček, H. Pinkava, A.-M. Kubíková, D. Plinta, R. Vozihnojová, V. Tomášek

Informace o akci v článku

 
 
Dvoudenka
Rota Brno, Rota Havířov
Čas: 9:00 - 16:00 (Další den)
Areál: Raketová základna Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík, T. Kaufman, A.-M. Kubíková, D. Plinta, J. Koběrský, V. Tomášek, R. Kališ, M. Havelka

Informace o akci v článku

 
Bullet hry 3
Rota Praha
Čas: 9:00 - 13:30
Areál: Bullet Farm Klecany
Zúčastnili se: D. Staniček

Informace o akci v článku

 
Trénink Zlonice
Rota Praha
Čas: 14:00 - 16:30
Areál: Zlonice
Zúčastnili se: D. Staniček, R. Vozihnojová

Informace o akci v článku

 
Dvoudenka - trenal
Rota Brno, Rota Havířov, Rota Praha
Čas: 14:00 - 16:00 (Další den)
Areál: Raketová základna Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík, D. Staníček, H. Pinkava, A.-M. Kubíková, V. Woznička, V. Tomášek

Informace o akci v článku

 
 
Trénink Zlonice
Rota Praha
Čas: 16:00 - 20:00
Areál: Zlonice
Zúčastnili se: D. Staniček, R. Vozihnojová

Informace o akci v článku

 
Konečně akce!
Rota Brno, Rota Havířov
Čas: 17:00 - 21:00
Areál: Krmelín
Zúčastnili se: H. Kubík, H. Pinkava, A.-M. Kubíková, A, Chyba, O. Zdráhal

Informace o akci v článku

 
Objevení Campu Wikthoria
Rota Praha
Čas: 18:00 - 21:00
Areál: Lesy v okolí Campu Wikthoria (Přestavlky)
Zúčastnili se: D. Staniček, R. Vozihnojová

Informace o akci v článku

 
Minometná palba
Rota Brno, Rota Havířov
Čas: 9:00 - 16:00
Areál: Raketová základna Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík, H. Pinkava

Informace o akci v článku

 
Nový place - Red Hill park
Rota Brno
Čas: 9:00 - 16:00
Areál: Red Hill Park Brno
Zúčastnili se: H. Kubík

Informace o akci v článku

 
 
Teambuilding
Celý tým
Čas: 20:00 - 16:00 (poslední den)
Areál: Hejtovic Doupě (Brno)
Zúčastnili se: H. Kubík, D. Staniček, H. Pinkava, T. Kaufman, A.-M. Kubíková, L. Kiedroň

Informace o akci v článku

 
Ketkovice
Rota Brno
Čas: 9:00 - 16:00
Areál: Raketová základna Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík

Informace o akci v článku

 
 
Oil Nations - 10
Rota Havířov
Čas: 8:30 - 16:00
Areál: Raketová základna 4BFOR
Zúčastnili se: H. Pinkava, T. Kaufman, L. Kiedroň, A. Chyba, J. Koběrský

Informace o akci v článku

 
Svitavy - pískovna
Rota Brno
Čas: 9:30 - 14:30
Areál: Soběšice
Zúčastnili se: H. Kubík, H. Ondráček

Informace o akci v článku

 
Soběšice - střílečka
Rota Brno
Čas: 9:30 - 13:30
Areál: Soběšice
Zúčastnili se: H. Kubík

Informace o akci v článku

 
Soběšice - střílečka
Rota Brno
Čas: 9:30 - 13:00
Areál: Soběšice
Zúčastnili se: H. Kubík

Informace o akci v článku

 
 
Casus Belli - září
Rota Havířov, Rota Brno, Rota Praha
Čas: 8:30 - 17:00
Areál: Raketová základna TTM
Zúčastnili se: H. Kubík, D. Staniček, A. - M. Nekolná, J. Koběrský, D. Baar, A. Chyba

Informace o akci v článku

Setkání rot: Podzim 2019
Rota Praha, Rota Havířov
Čas: 21:00 - 16:00 (poslední den)
Areály: AS hřiště Točná, AS hřiště Džbán
Zúčastnili se: D. Staniček, R. Vozihnojová, H. Pinkava, T. Kaufman, V. Woznička, A. Chyba

Informace o akci v článku

 
Klecany
Rota Praha
Čas: 10:00 - 14:00
Areál: Bullet farm Klecany
Zúčastnili se: D. Staniček, R. Vozihnojová

Informace o akci v článku

 
Survival 2019
Rota Havířov, Rota Brno
Čas: 8:00 - 15:00
Areál: ČR
Zúčastnili se: H. Kubík, D. Staniček, H. Pinkava, T. Kaufman, D. Plinta, A. - M. Nekolná, H. Ondráček, J. Koběrský, R. Holý, V. Woznička, R. Vozihnojová

Informace o akci v článku

 
Casus Belli - červen
Rota Havířov
Čas: 8:00 - 15:00
Areál: Raketová základna TTM
Zúčastnili se: D. Staniček, R. Holý, D. Baar

Informace o akci v článku

 
Klecany
Rota Praha
Čas: 9:00 - 15:00
Areál: Bullet farm Klecany
Zúčastnili se: D. Staniček

Informace o akci v článku

 
THE BATTLEFIELD 2
Rota Havířov
Čas: 8:00 - 16:00
Areál: Raketová základna TTM
Zúčastnili se: D. Staniček, H. Pinkava, D. Plinta, L. Kiedroň, V. Woznička, D. Baar, O. Ševčík

Informace o akci v článku

 
Akce a trenal v lese
Rota Havířov
Čas: 8:00 - 15:00
Areál: Havířov - Šumbarský les
Zúčastnili se: H. Pinkava, Libor Kiedroň, Vojta Woznička, Jan Skřebský, Jakub Koběrský

Informace o akci v článku

Oslava týmových narozenin (10 let)
Celý tým
Čas: 16:00 - 8:00 (další den)
Areál: Klubovna Havířov
Zúčastnili se: H. Kubík, D. Staniček, H. Pinkava, T. Kaufman, A.-M. Nekolná, L. Kiedroň, J. Skebský, D. Baar, V. Woznička, R. Vozihnojová

Informace o akci v článku

Freefight 3
Rota Brno
Čas: 8:00 - 13:30
Areál: Řikonín
Zúčastnili se: H. Kubík, H. Ondráček

Informace o akci v článku

Setkání rot: Jaro 2019
Rota Brno, Rota Havířov
Čas: 8:00 - 16:30 (další den)
Areál: Raketová základna 4BFOR
Zúčastnili se: H. Kubík, H. Pinkava, A.-M. Nekolná, L. Kiedroň

Informace o akci v článku

Ketkovice
Rota Brno
Čas: 9:00 - 15:30
Areál: Raketová základna Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík, A.-M. Nekolná, H. Ondráček, D. Rovenský

Informace o akci v článku

Pohodka soft u Brna
Rota Brno, Rota Havířov
Čas: 9:30 - 13:30
Areál: Area 78
Zúčastnili se: H. Kubík, H. Ondráček

Informace o akci v článku

Laser airsoft
Rota Brno, Rota Havířov
Čas: 17:30 - 22:30
Areál: Bývalá věznice Jakubčovice nad Odrou
Zúčastnili se: H. Kubík, H. Pinkava, T. Kaufman, A.-M. Nekolná, D. Plinta, H. Jelen, J. Koběrský

Informace o akci v článku

Týmový sraz
Rota Brno, Rota Havířov
Čas: 15:30 - 17:30
Areál: Čajka Ostrava
Zúčastnili se: H. Kubík, H. Pinkava, T. Kaufman, A.-M. Nekolná

Informace o akci v článku

Akce & trenal
Rota Brno, Rota Havířov
Čas: 9:00 - 17:00
Areál: Bývalá věznice Jakubčovice nad Odrou
Zúčastnili se: H. Kubík, D. Staniček, H. Pinkava, A.-M. Nekolná, L. Kiedroň, D. Plinta, J. Koběrský

Informace o akci v článku

Sobotní klasika - Hodonín
Rota Brno, Rota Havířov
Čas: 9:30 - 16:00
Areál: Duty Arena Hodonín
Zúčastnili se: H. Kubík, D. Staniček, H. Pinkava, M. Žucha

Informace o akci v článku

Multi Task
Rota Brno, Rota Havířov
Čas: 9:30 - 16:00
Areál: Raketová základna Ketkovice
Zúčastnili se: H. Kubík, H. Pinkava

Informace o akci v článku

Pay Day 2
Rota Brno
Čas: 9:00 - 14:30
Areál: Duty arena Hodonín
Zúčastnili se: H. Kubík, A.-M. Nekolná

Informace o akci v článku

Klasika Hodonín
Rota Brno
Čas: 9:30 - 13:30
Areál: Duty arena Hodonín
Zúčastnili se: H. Kubík

Informace o akci v článku

Pay Day - Nový place
Rota Havířov, Rota Brno
Čas: 8:00 - 16:00
Areál: Duty arena Hodonín
Zúčastnili se: H. Kubík, H. Pinkava, L. Kiedroň, D. Plinta, M. Žucha

Informace o akci v článku

Battlefield
Rota Havířov, Rota Brno
Čas: 8:00 - 16:00
Areál: Raketová základna TTM
Zúčastnili se: H. Kubík, T. Kaufman, H. Pinkava, A.-M. Nekolná, L. Kiedroň

Informace o akci v článku

SETKÁNÍ ROT: CQB trénink
Rota Havířov, Rota Brno
Čas: 8:00 - 16:00
Areál: Polanka nad Odrou
Zúčastnili se: H. Kubík, D. Staniček, T. Kaufman, A.-M. Nekolná, L. Kiedroň, R. Holý, V. Růžička

Informace o akci v článku

Partner našeho týmu:
Anareus

Anareus

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one