Nápis.png
New dawn
VS akce
Datum:  13.3.2010
Čas:  9:00 - 17:00
Účastnili se:  Radek S., Honza K., Vojta P., Dan S., Jirka B., Tomáš K.
Areál:  Kravín Raškovice
Informace o akci v článku - aktualizováno (14.3.2010)
Fotky
Tak se nám původně VS akce vybarvila ve větší s lehčím scénářem, celý se to prý točí kolem rakety, což mně nejdříve zarazilo, ale když jsem viděl scénář, zjistil sem, že s naší to zas tolik společného nemá :D
Vstupné je 20 kč a sraz bude u Radnice v 7, odkud pojedem busem :)
Na místě bude více týmů, takže o zábavu by neměla bejt nouze, vzhledem k tomu, že jde o kravín, tedy něco jako máme my :)

AKTUALIZOVÁNO

Po příjezdu do kravína v Raškovicích jsme byli přiděleni na stranu teroristů a následně nám byl předám briefing s úkoly. Po zahájení hry byl naším prvotním úkolem zajistit obranu našeho území a také získat od neutrální strany úkol, který byl nezbytný pro další postup naší mise. Tento úkol byl zmařen americkými jednotkami, kteří se dostali na naše území a obsadili ho. V další hře jsme měli za úkol získat z místa zvaném letiště součástky pro aktivování bomby. Jelikož bylo letiště na nepřátelské straně, tak to nebyl až tak snadný úkol. K naší smůle bylo letiště na otevřeném území, tak se nedalo dobře postupovat, tím pádem jsme byli rychle rozmeteni. Poslední hra už podle scénáře nebyla a tak jsme hráli na dobývání kravína. My jsme kravín bránili velice statečně a také jsme ho ubránili.

Na této akci byli týmy s různorodým maskováním, celkový počet zúčastněných hráčů byl 20.
Velice dobrá akce s bezvadnými lidmi. Děkujeme všem zúčastněným za hru.
09.03.2010 22:00:04
Horned_Reaper
Partner našeho týmu:
Anareus

Anareus

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one