Nápis.png

10.10.2009

Krmelín podruhé
Datum: 10.10.2009 - 11.10.2009
Čas:  16:00 - 09:00
Účastnili se: Radek S., Honza K., Vojta P., Dan S.
Areál: Krmelín (CQB)
Informace o této akci se dozvíte dále v tomto článku.
Tak je to tady, náš tým se chystá podruhé vyrazit do ostravské airsoftové arény, Krmelína. Naše první zkušenosti nebyly nejlepší, ale věříme, že šlo o shodu náhod.
Pokud někdo neví, Krmelín je otevřené CQB na způsob našeho JZD. Hraje se rovněž především mezi budovami a v budovách, po straně je i lesík.

pozn.: Datum a čas může být změněn, akce se musí teprve domluvit.

Info o odjezdu:
Pojede se autobusem do Ostravy a v Ostravě pak MHDčkem. Podrobnosti o cestě a času odjezdu našeho autobusu je uveden zde:
Je to dvoudenka, takže si vemte vše potřebné pro přespání na noc. Jídlo, pití, spacák, karimatka, baterka (svítilna), teplé oblečení atd. atd.
Pokud vám bude něco nejasné, tak případné dotazy napište do této diskuze.

INFO pořadatelů: První skupinka početně menší bude skrytá v budovách v malých skupinkách. Bude bránit klíčová místa (budovy) s tím, že každá budova bude mít zvoleného velitele. V jedné budově bude dokument, který musí v dané budově vydržet 10 minut potom splní svůj účel a velitel jmenuje maximálně 2 osoby, které se budou muset pod rouškou tmy přesunout do další budovy a předat dokument bezpečně do rukou dalšího velitele.....Ve tmě však bude druhý tým, který bude rovněž operovat v malých skupinkách a dotírat na místní buď to útokem na jednotlivé budovy a nebo budou tyto skupinky prostě vyčkávat na onu dvojici, která se bude přesouvat s dokumentem. Jejich hlavní úkoly budou najít a ukrást dokument před tím, než ho podepíšou všichni velitelé. Každý poté, co u něj dokument bude oněch 10 minut unášet a vyslýchat dotyčné obránce. Ti v připadě zajetí musí sdělit, kde dokument je. Teprve potom mohou odejít na resp. Na respu se všichni domluvíme, ale dal bych co nejkratší ...hlavně aby bylo dost lidi...

AKTUALIZOVÁNO:
Náš příjezd byl z důvodu velmi silného deště odložen na odpoledne. Do té doby jsme se zabavili opravováním zbraně a dobrým pokecem o airsoftové tématice.

Na tuto akci jsme se velmi těšili, zda bude lepší, než naše poslední akce na tomto místě. Naše očekávání se vyplatilo více než jsme doufali. Noční hra byla skvěle zorganizovaná a získali jsme nové zkušenosti, co se týče hraní ve tmě se stanoveným scénářem. Po této hře, která byla provedena dvakrát, se hrál Zombie mod.

Pokud znáte CoD 5, tak jistě víte, co myslím. V této hře měli za úkol 2 vojáci postřílet zombíky, kteří se je snaží nakazit a přeměnit také na zombíky. Voják mohl zombíka zabít 3 ranami do hrudi a potom ho mohl vyléčit. Léčilo se pomocí fosforových tyčinek, které byly rozházené po areálu. Neměl-li voják tuto tyčinku, zombík odešel na resp a odtamtud šel ihned do hry. Nakazil-li zombík vojáka, tak voják odešel na resp, kde ponechal zbraň a šel už do hry jako zombík. Během Zombie modu vojáci museli mít nonstop zapnuté svítilny. Zombíci ne.

05.10.2009 13:04:48
Horned_Reaper
Partner našeho týmu:
Anareus

Anareus

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one