Nápis.png

14.03.2010

27.3.2010 - obrázek

27.3.2010 - obrázek

Na ostří nože
Větší akce

Datum:  27.3.2010
Čas:  8:00 - 12:30
Účastnili se:  Radek S., Honza K., Vojta P., Dan S., Jirka B., Mirek K.
Areál:  JZD Havířov

Informace o akci v článku


Fotografie
Vztahy Ruska a jednoho z evropských lídrů, Německa, jsou již nějaký ten pátek na štíru. Je spousta důvodů, proč se nemají rádi, ale poslední události se točí kolem Baltského moře, na jehož část si Rusko dělá nárok, protože je prý u jejich pevniny. Nedělejte si ovšem iluze, Rusům nejde o chytání ryb u vlastních pláží, ale o těžení nově objevené látky, nalezené na dně kousek od břehů Německa.

Vědci přesně neví, jak se zde tato látka, jimi nazývaná Saerium, vzala, a jestli se nachází i někde jinde, ovšem již prvních pár vzorků ukázalo její nebývalé vlastnosti – vyzařuje obrovské množství energie, dá se relativně jednoduše přenášet a je závratně toxická pro vše živé na zemi – reaguje totiž velice prudce s vodou. Využití takovéto látky je nasnadě – z jediných 230 gramů látky může být energie pro tři města na 100 let, pár gramů může pohánět nekonečně dlouho automobil či domácnost, ždibeček přenosnou elektroniku. Zároveň z ní může být jednoduše vyrobena zbraň o extrémní destruktivní síle.

Jakmile se Rusové dověděli, co se v podmořském dnu Baltského moře nachází, okamžitě uvolnili značné finance ze státního rozpočtu pro vojenské obsazení dané oblasti a speciální vrtné věže pro těžbu a převoz Saeria. Když se onu zprávu dozvěděly okolní státy, nečekaně nebyly příliš nadšené jednáním Rusů – vždyť oblast právoplatně náleží Německu. Bylo tedy Německem dáno Rusku ultimátum – buď stáhne veškerou svou techniku a posádku z dané oblasti, nebo budou nuceni bránit svůj majetek silou. Rusové na výhružky nedbali a vrtné plošiny osadili dvojnásobnou posádkou. Celá věc se semlela velice rychle – vojenské síly Německa napadly oblast a zabavily vše, co se v místě nacházelo, kromě jedné zásilky Saeria, odeslané údajně do Kaliningradu. Bývalá osádka byla do jednoho postřílena. Poté němci oblehli Kaliningrad pod záminkou navrácení ukradeného Saeria. Město se jim podařilo obsadit, avšak Saerium už bylo převezeno na jinou tajnou výzkumnou laboratoř. Když to Němci zjistili, vzkázali Rusku, že vydají Kaliningrad výměnou za Saerium; jinak že město srovnají se zemí. Rusové se však nechtěli vzdát pro nic za nic cenné látky, avšak obléhání obsazeného Kaliningradu by bylo velmi náročné a znamenalo by smrt pro spoustu ruských vojáků i civilistů. A proto pověřili své přední vědce vývojem nové zbraně, využívající Saerium, která měla obrátit kartu ve prospěch Ruska. Brzy na to spatřila světlo světa první ze dvou prototypů nové zbraně, využívající jako výbušninu směs se Saeriem – lehkou a malou raketu, kterou 15. března odpálili na severní část Německa, a která celou třetinu Německa proměnila v zčernalou suť. Agresivní a neuvážené jednání obou mocností překvapilo celý svět. Německo ovšem nelenilo a využilo svých agentů, tajně operujících na evropském území Ruska. Ti dostali jednoduše znějící úkol – okamžitě zabavte druhý prototyp rakety a plány na konstrukci a dostaňte je k nám. Raketu se povedlo úspěšně zabavit, avšak plány ne, ty si vzali ruští vědci s sebou do hrobu. Na hranicích Polska a Běloruska byla raketa předána jednotce, která ji měla převézt na tajnou základnu na území Rakouska, kde měla být raketa rozebrána, aby podle ní mohli němečtí vědci zkonstruovat vlastní. Rusové nelenili a vypátrali, kde se raketa nachází, a vyslali spěšnou jednotku pro její okamžité odpálení na jižní část Německa. Do děje však nečekaně vstoupil další hráč – Evropská Unie, které se znelíbilo agresivní a neuvážené jednání obou států, a rozhodla se zakročit – vyslala jednotku k zabavení a odnesení rakety na neutrální základnu, aby bylo zabráněno třetí světové válce.

27. března se jednotka německé armády, nacházející se na východě ČR, dozvěděla nepříjemnou zprávu – jste obklíčeni v objektu ruskými jednotkami a silami EU. Vydržte na místě, v 15:00 u vás bude naše armáda a vysvobodí vás.

Po 10. hodině došlo k vstupu obou vojsk do objektu a došlo k prvním střetům. Jednotky BW se snažily udržet místo pod kontrolou, což se jim ovšem příliš nedařilo a brzy začali padat do zajetí, kde byli vyslýcháni. Jako první se rakety zmocnila EU, která bez větších problémů pronikla přes území, obsazené jak Němci, tak Rusy až k heliportu, kde raketu držela a zavolala pro odvoz. Ten však měl poruchu a potřeboval palivo, jinak by nemohli odletět zpět domů. Čas na doplnění nádrže jinde nebyl, proto musela EU získat palivo. To měli s sebou zprvu Němci, ovšem Rusové jej hned ze začátku zkonfiskovali. Když to vojáci Evropské Unie nejméně čekali, v jejich řadách se projevil zrádce, agent, pocházející z řad čečenského povstání. Postřílel své prozatímní spojence, zabavil jim raketu, poté přesvědčil ke spolupráci nejprve Němce a poté i Rusy. Raketu se mu podařilo bez problémů odpálit chvíli po 12 hodině. Pár minut před 13. hodinou záshla raketa Moskvu..Nůž se pohnul a krev stéká po jeho ostří.. Co bude dál??
14.03.2010 21:23:14
Horned_Reaper
Partner našeho týmu:
Anareus

Anareus

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one