Nápis.png
Obsazení Moravskoslezského kraje
VS akce
Datum:  20. 2. 2010
Čas:  8:00 - 20:00
Účastnili se:  Radek S., Honza K., Vojta P., Jirka B.
Areál:  Frýdecko-místecko; Les, zástavba

Dále popis akce
Tak.. OMK se celkem rychle začalo vymykat kontrole a šlo to celý do <-> :D Asi takhle - když se člověk brodí 8 hodin sněhem po lese a absolutně nic se za celou dobu nestane, tak to nasere.. :D Tábor nešlo kontaktovat, když sme měli štěstí, podařilo se nám setkat se s jinou skupinou, ale všichni byli totálně dezorientovaní díky nemožným mapám, na kterých nebyl zaznačenej ani směr severu, natož vůbec nějaký orientační bod :D Nej byl okamžik, kdy sme už úplně nasraní hledali tábor a narazili sme na železnici, vedoucí skrz les. Podíváme se na mapu, a nikde tam železnice skrz les nevede :D :D Ale když sme pak narazili na další skupinu naší strany, dozvěděli sme se, že ve skutečnosti nejsme daleko od základny :D (fakt banán).. Eště lepší bylo, že valná většina slíbenejch věcí na místě vůbec nebyla, dočkali sme se akorát guláše, na kterej se všichni vysrali (komu by se chtělo jít po tolika nachozenejch km s totálně promočenýma věcma další km pro guláš ze sáčku??)
Co se týče LARP provedení, měli to zajímavě udělaný, ale ta zima jim to celý zhatila, njn, na tak obrovském prostoru hrát ve sněhu je pitomost.

Suma sumárum - mrzí mě ty vyhozený prachy za tuhle podělanou událost, maximálně to byl celkem podařenej sraz sofťáků :D Takže, díky za to, že ste s námi vyjebali, lidi :D

Za Shadows napsal Hejt

Elfan:
Mám stejný názor, jako Hejt. Jen ještě doplním, že po těch 8 hodinách brodění ve sněhu směrem, kterým jsme doufali, že je správný se nakonec ukázalo, že je úplně špatný. Tak jsme se vrátili zpátky na prázdné letiště, které jsme obsadili. Bylo nás 5. Po chvíli nás přepadlo nejméně 20 protivníků, takže aspoň jedna bojovka za celý den byla.
21.02.2010 09:58:11
Horned_Reaper
Partner našeho týmu:
Anareus

Anareus

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one