Nápis.png
Operace Flashpoint
Datum: 10. 9. 2011
Čas: 8:30 - 17:00
Účastnili se: Honza Ku., Lukáš H., Philipp B., Ondra F., Tomáš K., Petr B., Lukáš L.
Areál: Kasárna Skřipov
Informace o akci v článku


Fotky
Tak sme se zúčastnili větší akce se scénářem. Akce byla ze začátku typická změnou plánů - původní záměr na rozdělení týmu do dvou skupin byl zavržen, v tak velkém počtu by menší skupiny byly značně neefektivní. Dále skupinový postupný výsadek průzkumných skupin se zvrhl v hromadný výsadek přímo do boje, přičemž hned ze začátku náš tým splnil zadaný úkol prozkoumat budovy č. 12 - 10, přičemž se málem naše skupina dostala i ke kýženému hlavnímu cíli - prof. Doc.  Ing. Karbachu Juergenovi, nalézajícímu se (jak jsme ke konci hry zjistili) ve skladě s ochranným valem pod názvem V 4, avšak byli jsme zadrženi nepřítelem těsně před cílem. Následně náš tým vypomáhal s průzkumem spodní oblasti, kdy jsme dorazili do lítého boje obou stran o nepřátelský munisní sklad. Jak jsme ze zpráv zjistili, ten náš byl dávno dobyt. Dobytí nepřátelského skladu si vyžádalo několik plně naložených aut s výsadky, než byl dobyt stylem "parní válec" - mrtví dělali hradbu pro živé. Vítězoslavný křik spojenců byl trochu mimo mísu - schylovalo se ke konci a nepřítel měl stále v držení jak profesora, tak HDD. V 17h spousta našich spojenců odešla a zbytek již nebyl schopen vyštípat zakopaného nepřítele z oblasti V 4, čímž jsme byli definitivně poraženi.

Jméno: Honza Ku. Lukáš H. Philipp B. Ondra F. Tomáš K. Petr B. Lukáš L.
Docházka: 1b 1b 1b 1b 1b 1b 1b
Aktivita: 2b 2b 2b 2b 2b 2b 2bScénář:

Už dávno není jasné, kdo a jak vlastně začal.  Je však  jasné, že válka mezi  

ADB  (Asijský  demokratický blok )  a  SEA ( spojená evropská aliance )  je na spadnutí.

ADB  se ve vidině rychlého vítězství rozhodl, přenést válku na vyšší rovinu – rovinu přímo vesmírnou. Zhruba před třemi lety zahájil tajný projekt, nesoucí tajemně symbolický název IRIDIUM, jehož cílem bylo vytvoření a vypuštění satelitu stejného jména vybaveného speciálním a velmi silným laserem.

 Tento laser dokáže ve vteřině přetvořit i ta největší města v prach. Projekt IRIDIUM  byl úspěšný a satelit, který byl 12.7.2011 23:31:25 SEČ vypuštěn, momentálně již asi měsíc nerušeně obíhá po oběžné dráze, až příliš nerušeně chtělo by se říct, neboť se stala softwarová chyba na jeho palubě a satelit nepříjímá ani povely řídícího střediska.

SEA , které se o satelitu dozvěděla až na poslední chvíli tím pádem dostala poslední šanci odvrátit prohru. A tu si nenechá jen tak protéct mezi prsty. Se zapojením své špionážní sítě byli schopni identifikovat základnu, v bývalém východním bloku v České republice, kde byl satelit vyvinut a kde stále vysílenější vědci pracují dnem i nocí na jeho opravě.

Za pomocí agentů SEA se podařilo otevřít mezeru v protivzdušné obraně ADB a při odvážném, vrtulníkovém výsadku se dostala jednotka SEA na základnu. Kvůli špatnému načasování se ADB  o speciálním výsadku dozvěděla a většina vědců a zařízení bylo předem evakuováno. Výsadková jednotka SEA, kteří měli za úkol zničit operační středisko a zajmout vědce, byla sice schopna základu zajmout, ale jejich vrtulníky byli zničeny a oni tak zůstaly odříznuti.

SEA však měla příznačné štěstí v neštěstí. Jediným vědcem, který se nestihl evakuovat, byl vedoucí celého projektu prof. Doc. ing. Karbach Juergen - specialista na satelitní systémy. Který jako jediný je schopen závadu odstranit, protože má veškeré znalosti a vlastní HDD disc (záznamové medium) s veškerými přístupovými a technickými daty IRIDIA. ADB tak nemůže celou základnu jednoduše zničit autodestrukcí.

Vojáci SEA teď hlídají vedoucího projektu prof. Doc  ing. Karbacha Juergena v jedné výzkumné laboratoři na základně, jako svou jedninou šanci jak se dostat pryč živí. Zatímco nemalé množství jednotek ADB se snaží vymyslet, jak profesora dostat pryč, protože bez něj je satelit jen kusem šrotu hodně vysoko na obloze.

Za branou komplexu se tak nemalá armáda ADB připravuje k masivnímu útoku s cílem profesora zachránit. Vše je tak připraveno k obrovské bitvě, jež bez ohledu na její výsledek, se zapíše do dějin velkými písmeny. Bitvě, jež rozhodne o budoucím směřování světa –

OPERACE FLASHPOINT má co nevidět začít…

25.08.2011 14:38:11
Horned_Reaper
Partner našeho týmu:
Anareus

Anareus

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one