Nápis.png
26.5.2011 - obrázek

26.5.2011 - obrázek

Andělé a Démoni
Datum: 30. 7. 2011
Čas: 9:00 - 16:30
Účastnili se: Honza Ku., Dan S., Petr Q., Lukáš H., Philipp B., Radim K., Petr B., Ondra H.
Areál: JZD Havířov
Informace o akci v článku
                                                            AKTUALIZOVÁNO


Fotky
Děkujeme všem zúčastněným za akci :) všichni zúčastnění předvedli výborný smysl pro hru, což nás velice potěšilo.

 

Pomyslnou výhru z první části hry si odnáší ČOL, dosáhla vysoké reputace u LSS, získala druhý dokument a dokázala udržet rovnocenné skóre v zabraných pozicích. Na druhou stranu se RA povedlo udržet PDA ve svém vlastnictví.


 Příběh:

Na jihu, do klidné a čisté oblasti poblíž zóny, obsazené menší skupinkou LSS, byla jednoho slunečného dne vyslána jednotka RA, aby zajistila důležité dokumenty a trochu si u LSS šplhli nějakou tou nápomocí. Rozvědka ČOL nezůstala pozadu a okamžitě podala zprávu. Osvobozenecké legie si rovněž nechtěly nechat šlapat na paty a vyslaly pro dokumenty také pár vojáků. Dokumenty nejspíše nejsou až tak cenné, aby mohly strany mrhat drahocennými silami... Podle zpráv měl dokumenty u sebe příslušník LSS, Barman Hejt. Když však obě strany dorazily do Baru, zjistily, že je Hejt pohřešován a dostaly za úkol jej hledat. Ovšem zelené mozky v tu chvíli spíše zajímal společný boj, Barmana našli vojáci RA jen náhodou. Byl svázaný, dolámaný a zmatený. Prý jej přepadli a okradli, ale neví, kdo. Dokumenty se tedy ztratily. Vojáci jej vedli do Baru, ale po cestě je přepadli Čečenci. Ti Barmana dovedli až k Baru a dostali tedy slíbenou odměnu - přecejen, platí se za provedenou práci. Barman jim tuto službičku samozřejmě nezapomene. RA se chvíli pokoušela o práci pro LSS, ale brzy změnila strategii - na přesně takovou, na jakou je ruská armáda zvyklá - zabírání. Veškeré body se tedy RA hrnuly ze zabraných pozic. Zato ČOL se soustředila na práci pro LSS a stihla spoustu práce. Když se v areálu objevil uprchlý zločinec, nejdříve nevěděli, o koho jde, a tak jej postřelili. Když byl dotažen do Baru žoldáky, všichni si oddechli. Ovšem brzo se mu povedlo utéci, přes poctivou hlídku RA. Čečenci se za ním vydali a přivedli jej zpět. Při jedné své vycházce pak Barman objevil dokument. O ten projevili všichni zájem. Dokonce i žoldáci. Ruská armáda vyslala neprozřetelně jednoho žoldáka, aby dokument koupil. Ten si dokument nechal a utekl. Našly se i další dva schované dokumenty, jeden padl do rukou žoldáků, druhý zkonfiskovala ČOL. Mutanti v areálu byli vyhubeni. Z celého dne si pomyslnou výhru odnesla ČOL, s jedním dokumentem a spoustou udělané práce pro LSS. Ovšem RA skórovala v obsazení výhodných pozic, za což si také odnáši podstatnou výhodu - posilu od velení. Sice nejde o nic převratného, ovšem v době zmatků, nejistoty a války je každá pomocná síla nad zlato. Ovšem přes noc došlo k nájezdu mutantů a valná většina posil i poslaných zásob padla při boji s krvelačnými bestiemi.

Přišel druhý den, další úsvit, a s ním spousta změn, které se dotky všech v oblasti. V areálu začínají docházet zásoby, a tak se zvedají ceny. Velice krutě pro RA, mírněji už pro žoldáky a ČOL. Ti za své zásluhy u LSS mají velmi příznivé podmínky pro další práci. Velení obou stran začíná tlačit, chce výsledky, chce je ještě ten den.

 

Strany:

RA - Ruská armáda, Modrá páska

ČOL - Čečenské osvobozenecké legie, Žlutá páska

LSS - Lidový socialistický svaz, Červená páska

Žoldáci - Ozbrojení civilisté, Bez pásky
Jméno: Honza Ku. Dan S. Petr Q. Lukáš H. Philipp B. Radim K. Petr B. Ondra H.
Docházka: 1b 1b 1b 1b 1b 1b 1b 1b
Aktivita: 1b 1b 1b 1b 1b 1b 1b 1b
26.05.2011 08:10:28
Horned_Reaper
Partner našeho týmu:
Anareus

Anareus

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one