Nápis.png

31.12.2012

Přežili jsme Mayský kalendář
Datum: 29. 12. 2012
Čas:
Účastnili se: Honza Kl., Jiří K., Lukáš K.
Areál: Krmelín (CQB + les)
Informace o akci v článku

Fotky
Přidáme takové shrnutí pocitů ze hry z naší strany:

 "Organizace (...) selhávala už na začátku, kdy se jako tradičně začínalo o hodinu a půl později, než bylo stanoveno. Nebudu se vyjadřovat ke scénáři, protože nikomu vlastně ani nedošlo, co je cílem hry. Začátek hry, ke kterému jsme se dostali zhruba po půlhodině strávené na mrtvolišti, ze kterého nechtěl Joker nikoho pustit (Na jednoho z nás v jednu chvíli dokonce mířil), jsme mohli zaútočit proti slunci na areál, v tu chvíli již kompletně obsazený nepřítelem a to včetně horního patra elektrárny, ze kterého bylo možné kontrolovat veškerý pohyb v okolí (mimochodem -nahoru byl zakázán vstup). Spodní patro jsme obsadili rychle, ale co nám to bylo platné, když Golem nejdřív hodil po jednom z našich ze srandy granát, a poté následovalo několik výstřelů z ostré pistole, ve které měl sice slepé náboje, ale v budově to stačilo, aby ohlušil celou skupinu. Poté už jsem toho měl dost a proto jsem šel na mrtvoliště, ze kterého jsme spolu s Edou vyrazili po respawnu. Joker, který neustále dolézal a jakožto politický komisař A.K.A. Stalingrad nám musel svým hysterickým řevem vysvětlit, co máme dělat, protože bez něj by to nikdo nepochopil, že. Potom co nás všechny zabili, nebyl ani s to nám do očí vyjádřit nenávist, kterou k nám cítí, a tak to alespoň vysvětlil svým kolegům. Nebýt toho tataráku a peněz vrácených od Stardase, bylo by to zřejmě plýtvání drahocenným benzínem."

 Berte to, jak chcete - je to pohled (nejen) našich členů na akce, které se posledním rokem pořádají v Ostravě a okolí. Je to pocit zhnusení a degradace úrovně softu, která nás nutí hledat stále vzdálenější bojiště, abychom se vyhnuli "akcím", kde se tak akorát s někým pohádáme a naštvem se. Ne proto, že bychom snad nebyli ti nejlepší a nejchytřejší nejvícdelta. Ale proto, že si některé velice dobře známé firmy rády mění během hry pravidla, dělají si, co chtějí, a starou dobrou sofťáckou morálkou si téměř utírají své řitní otvory. Ale co je snad neméně zarážející je, že ti slušní jim to nejen tolerují, ale dokonce (!!!) je v tom i nepřímo podporují tím, že místo aby je z akce rovnou vyhodili, nebo aspoň, když už to teda jinak nejde, na akci, kam jedou, nejeli a jeli raději na domluvenou se skutečně pohodovýma lidma, raději jedou na takovouto viz výše, se slovy typu "nenechám si přeci zkazit akci jedním dvěma blbci", přičemž jeden dva blbci jim akci zkazí, naserou je, někdy jim až znechutí soft a až se znova odhodlají na soft jet, cyklus se náhle znova opakuje, jako by byl sofťák místní prostě nepoučitelný...

 Berte to, jak chcete - jako komentář, jako útok, jako rezignaci na spolupráci s lidmi tady, jako žádost, jako výzvu, jako výsměch.... Ale zkuste si z toho něco vzít.

 Díky za Váš čas.

Všem zúčastněným po 2 bodech.
31.12.2012 19:44:22
Horned_Reaper
Partner našeho týmu:
Anareus

Anareus

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one