Nápis.png

7. 10. 2017

Dark Playground 3 / Noční Polanka
Čas: 20:00 - 03:30
Účastnili se: D. Staniček, D. Plinta, H. Šrámek, M. Žucha, M. Benada
Areál: Polanka (CQB)


Informace o akci v článku
 
. . .
​Akce "Dark Playground 3" jsme se nakonec kvůli nepřízni dopravy (zpoždění a zmeškání spoje) nezúčastnili. Avšak po menším (dost velkém) rozezlení jsme se rozhodli, že si akci alespoň nějak vynahradíme, a to CQB nočním tréninkem v blízkém areálu v Polance nad Odrou. Řekl bych, že akce se i tak nakonec vydařila a užili jsme si spoustu nočních her v prostorách budovy a vyzkoušeli si i dokonce nějaké nové mody. Například hra na záchranu rukojmího z rukou teroristy měla docela úspěch. 

​Za mě pochvala všem zúčastněným za parádní nasazení i přes nepřízeň při dopravě. Všichni po 4b (1 docházka, 1 půldenní akce, 1 přenocování a +1 navíc za supr nasazení na této zvláštní akci).

​Jinak pro ty, co se akce neúčastnili, tak jsme si vyzkoušeli práci se světlem v noci, kdy jsme hráli s různými pravidly. Např. pravidlo, že musí každý člověk neustále svítit alespoň jednou svítilnou, následně pak hry bez omezení svitu. A také jsme si v nemalé míře vyzkoušeli a přiblížili hru v čistém CQB prostředí, kdy je potřeba čistit místnost po místnosti, nebo také využít ideálních krátkých okamžiků k dostání se do zad nepříteli apod.

Zást. vel. por. D. Staniček

​Omezení úsťové rychlosti zbraní: 130 m/s (tolerance 5 m/s)
Další omezení: střelba po celou dobu na jednotlivé (dávky jen při stanovení výjimky při konkrétní hře)
​Zákazy:​ zakázána veškerá pyrotechnika, laserové zaměřovače, noktovizory (noční vidění) a termokamery


. . .
11.10.2017 19:05:11
Horned_Reaper
Partner našeho týmu:
Anareus

Anareus

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one