Nápis.png

Zásobníky do G36

31122010214.JPG
SRC zásobník na 50 ran, STAR zásobník na 30 ran

Autor: H. Kubík, Radek S.
. . .

SRC zásobníky
Autor: Honza Ku.
 
Tyhle zásobníky od SRC nabízejí hodně legrace za málo peněz. 50 ran je však vcelku nadhodnocená suma, skutečnost je taková, že do rozchozeného zásobníku silou nacpete až 45 ran. Co se týče kvality zpracování, ta ustoupila příjemné ceně - zásobník sám o sobě se viklá (je složen ze dvou částí, které vykazují jistou vůli) a je třeba je před prvním použitím promazat, jinak se může stát, že se zásobník prostě zasekne a přestane podávat. Do zbraně pasuje dobře, lépe řečeno, má tendenci se ve zbrani viklat, což je vcelku nepříjemné, ovšem lepší, jak u STAR zásobníků, kterým se do zbraní moc nechce, respektive je nutné je do zbraně nacpat. SRC jdou do zbraně jedna báseň. Dalším nepříjemným zjištěním bylo, když jsem zásobníky k sobě prudce spojil - z obou byl uvolněn tucet kuliček. Takže rada - když zásobníky spojujete k sobě, nedělejte to prudkou ranou, ale prostě je přicvakněte. Dále v porovnání se STAR zásobníky není třeba ty SRC nijak upravovat, nic pilovat apod - prostě, jak je dostanete, jen je připravíte k funkčnosti a můžete střílet.

Plusy :
+ Použitelné pro projekt Tlačák
+ Cena
+ Vzhled (imitace nábojů)
+ 40 podaných ran
+ Snadno pasují do zbraně

Mínusy:
- Kvalita zpracování
- nižší spolehlivost

Odkazy:
Airsoft Morava
Anareus
Airsoft Pro
STAR zásobníky
Autor: Radek S.

Tento zásobník od STARu je označován jako RealCap tudíž počet kuliček v zásobníku odpovídá skutečnému počtu nábojů u reálné zbraně. Bohužel při naplnění je v zásobníku zbraň vystřelí pouze 27 kuliček. Co se týče zpracování, je velmi mohutný a vydrží i horší zacházení. Narozdíl od zásobníků od SRC se tento typ zásobníků ve zbrani neviklá, ale drží opravdu pevně. Kvůli výrobním nepřesnostem se do zbraně musí silou zatlačit, ale tohle není až takový problém. Po chvíli nasazování a vytahování se zásobník "rozchodí" a pak u jde jako po másle.
Další chybka je u podávání kuliček do komory. Kvůli přechodu plastu, který je uvnitř šachty pro kuličky, se kuličky zasekávají. Tento problém lze vyřešit jemným zpilováním těchto přechodů. Zabere to pár minut. Poté na zpilovaný prostor je potřeba nanést trochu silikonového oleje.

Výhody: levná pořizovací cena, ve zbrani se neviklá, bytelně vyroben
Nevýhody: potřeba rozchození nasazování, zpilování přechodů

Odkazy:
Anareus
Airsoft Pro
Bohemia Airsoft


 
. . .
25.06.2018 14:55:05
Horned_Reaper
Partner našeho týmu:
Anareus

Anareus

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one